Укранїська мова English

ПЕРШИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ КОМІКС

ПЕРШИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ КОМІКС

edited
edited

ПРИГОДИ

МИКИТКИ

edited

edited New
edited

Ласкаво просимо до світу Пригод Микитки!

Це історія про сміливого та винахідливого хлопчика, який опинився у жахливих умовах російсько-української війни.

Цей комікс - це не тільки захопливі пригоди, а й повчальна та патріотична історія. Разом з Микиткою ви відчуєте героїзм та мужність українських захисників, а також дізнаєтесь про історичні події, що сталися під час війни.

Щиро віримо, що цей комікс стане важливим складником у формуванні патріотичного світогляду українських дітей та надихне їх на вчинки, які змінять світ на краще.

Приєднуйтесь до цієї небезпечної, але захоплюючої подорожі!

Про нас

 

Інтернет-сайт www.comics.in.ua реалізовує дитячі патріотичні комікси власного виробництва. Частина отриманих коштів направляється на потреби Збройних Сил України.

На сторінках графічного оповідання змальовано історію маленького хлопчика Микитки, який є свідком жахливих подій збройної агресії Росії проти України. Головному герою, батьків якого викрали і утримують бойовики, наші захисники дали прихисток. У розташуванні військовослужбовців хлопчик розповідає, що його рідне село сильно постраждало під час ворожого обстрілу. А невдовзі Микитка опиняється в епіцентрі бойових дій, де бачить відважну боротьбу наших оборонців на теренах рідної йому Луганщини, а саме під Новотошківським та Кримським.

 

Все буде Україна!