Укранїська мова English

ПЕРШИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ КОМІКС

ПЕРШИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ КОМІКС

edited
edited

ПРИГОДИ

МИКИТКИ

edited

edited New
edited

Ласкаво просимо до світу Пригод Микитки!

Це історія про сміливого та винахідливого хлопчика, який опинився у жахливих умовах російсько-української війни.

Цей комікс - це не тільки захопливі пригоди, а й повчальна та патріотична історія. Разом з Микиткою ви відчуєте героїзм та мужність українських захисників, а також дізнаєтесь про історичні події, що сталися під час війни.

Щиро віримо, що цей комікс стане важливим складником у формуванні патріотичного світогляду українських дітей та надихне їх на вчинки, які змінять світ на краще.

Приєднуйтесь до цієї небезпечної, але захоплюючої подорожі!

 

Публічна оферта

 

1.    Загальні положення та предмет

Публічна оферта регулює порядок доступу користувача до інформації, що розміщується на сайті www.comics.in.ua , порядок використання сайту, можливість замовлення та придбання товару і контенту, інші питання, викладені в цій угоді.
Відповідно до умов цієї Публічної оферти Продавець пропонує до продажу Товари та Контент необмеженому колу осіб – Покупцям.

Покупець, користуючись сайтом www.comics.in.ua, переглядаючи інформацію про Товари та Контент та Пропозиції Продавця, та/або здійснюючи Замовлення в Інтернет магазині та/або завантажуючи будь-який Контент, вважається таким, що прийняв умови та приєднався до Публічної оферти.
Інформація про Товари та Контент, їх ціни, умови придбання та доставки, інша інформація розміщена в Інтернет-магазині на сайті www.comics.in.ua є динамічною, тобто інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Продавцем в будь-який момент часу без попереднього повідомлення про це потенційного Покупця. Зміни набувають чинності після їх публікації на сайті www.comics.in.ua та застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого після публікації змін.

2.     Замовлення

Покупець може здійснити Замовлення товару без реєстрації на сайті www.comics.in.ua, але при цьому ним повинні бути коректно заповнені обов'язкові поля у формі «Контактні дані».

Внесенням інформації у формі «Контактні дані», а також здійснивши Замовлення, Покупець підтверджує, що ознайомлений з умовами Публічної оферти, і всі дії, які ним будуть вчинені, не суперечитимуть її умовам.

Замовлення вважається прийнятим до виконання, а Пропозиція Продавця прийнята Покупцем після отримання Продавцем оплати від Покупця.  


3.    Порядок оплати

Покупець оплачує товари на умовах передоплати через платіжну систему LiqPay на
рахунок Інтернет-сайту;

Отримувач відшкодувань ФОП Костенко Ю.Ю.;

Після оплати Покупець отримує доступ до завантаження контенту.

4.    Надання доступу до завантаження контенту (Доставка)

Надання доступу до завантаження Контенту надається Покупцю тільки після повної оплати такого Контенту.

Кількість завантажень файлів Контенту, що придбані Покупцем, може бути обмежена. Інформація про обмеження кількості завантажень Контенту може бути надана додатково.

Файли Контенту надаються для завантаження Покупцям Контенту у форматі PDF.
Покупець зобов’язується використовувати файли, доступ до яких був наданий Продавцем відповідно до умов цієї Публічної оферти, лише в особистих цілях.

Покупцю забороняється: 1. передавати (пересилати, завантажувати тощо ) Контент третім особам як повністю, так і частково; 2. розміщувати Контент в мережі Інтернет або інших мережах на будь-яких веб-сайтах, мобільних додатках, соціальних мережах та інших ресурсах в публічному доступі та надавати доступ до завантаження Контенту необмеженому колу осіб; 3. відтворювати Контент публічно, в тому числі за допомогою радіо та телебачення та в мережі Інтернет; 4. виготовляти примірники Контенту у друкованому вигляді або у будь-якій іншій матеріальній формі, якщо це відтворення має на меті подальше поширення; 5. зламувати (здійснювати спроби злому) DRM (технічних засобів захисту від несанкціонованого використання Контенту) або будь-яким іншим способом здійснювати (намагатися здійснити) доступ до Контенту, крім тих способів, які надав Продавець; 6. Недотримання вимог п. 6.4 – 6.6. Публічної оферти є порушенням прав інтелектуальної власності Продавця та інших власників прав інтелектуальної власності, Контент яких пропонується до продажу в Інтернет-магазині Продавця. Покупець самостійно несе відповідальність за вказані правопорушення та інші порушення прав інтелектуальної власності правовласників Контенту відповідно до Цивільного кодексу, Кримінального кодексу України та Закону України «Про авторське право та суміжні права». Джерело: https://nashformat.ua/offer

5.    Політика конфіденційності і захист персональних даних

При покупці контенту Покупець залишає персональні та контактні дані.
Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р.

Інтернет-сайт використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-сайтом, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

Інтернет-сайт зобов’язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов’язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.
Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-сайт продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину.
Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов’язань у зв’язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

6.    Інші умови

Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-сайтом, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-сайт можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

Інтернет-сайт має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.

 

Все буде Україна!